Nasıl
Yaparız?

Yaratıcı Strateji, Özgün Tasarım, Başarıya Giden Yol

Grafikvar Reklam Ajansı, iş dünyasındaki rekabetçi ortamda başarılı olmak ve markalarını güçlendirmek isteyen işletmeler için ideal bir reklam ve tasarım partneridir. Etkileyici grafik tasarımlar, özgün logo ve kurumsal kimlik yaratımı, kapsamlı sosyal medya stratejileri, kullanıcı dostu web site tasarımı ve geliştirme, özenli ambalaj ve marka tasarımları, dikkat çeken promosyon ürünleri, kaliteli dijital ve ofset baskı hizmetleri ile fark yaratır. Grafikvar, sektördeki yenilikleri ve güncel gelişmeleri yakından izleyerek, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak ve dijital dünyada öne çıkmalarını sağlayacak çözümler sunar.

https://www.grafikvar.com/wp-content/uploads/2022/07/Kupa12.png

Ajanslara, Kurumsal ve Bireysel Müşterilere Özel Freelance Tasarım HizmetleriTALEPLERİNİZİ İLETİN, ÖZELLEŞTİRİLMİŞ TEKLİFLERİNİZİ ALIN!

Siz de işletmeniz için özelleştirilmiş tasarım hizmetleri almak istiyorsanız, bize taleplerinizi iletebilirsiniz. Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, web tasarımı, kutu ambalaj tasarımı ve daha birçok alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, bize ilettiğiniz talepler doğrultusunda özelleştirilmiş tekliflerimizi de alabilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarım hizmetleri alın!

Sizler İçin Tasarım Süreç Aşamalarımız Nasıl?

Siz Tamam Diyene Kadar Süreç İşler. Müşteri Memnuniyeti Grafikvar.com İçin En Öncelikli Unsurdur.
Talebinizi İletin veya Paketinizi Seçin

Logo tasarım ihtiyaçlarının bütçe ve taleple eşdeğer olarak değiştiğini gözlemlediğimizden sizler için logo tasarımında en çok tercih edilen 3 seçenekte paketler oluşturduk ve size sadece bu seçeneklerden birini seçerek sürece başlamak kaldı! veya Diğer İşleriniz İçin Sizlere Hazırladığımız Paketlere Baka Bilirsiniz.

Talebinizi İletin

Logo tasarımınızdan beklentinizi anlayabilmek adına size basit ve kullanışlı bir form hazırladık bu formu doldurup bize göndermeniz bizim logo tasarımına başlamamız için yeterli.

Düzenleme İşlemleri

Revize işlemlerinde seçtiğiniz paket içeriğindeki sayı kadar revize işlemi sağlanmaktadır. Fakat bu sayıda esneme payımız oldukça fazladır.

Siz Tamam Diyene Kadar!

Seçtiğiniz paket içeriğindeki sayı kadar sunumlar tarafınıza iletilip kontrol sağlandık dan sonra her hangi bir beğeni sağlanmaz ise 2 alternatif çalışma daha yapılır.

Tam Olarak Süreç

Seçilen pakete göre minumum 12 saat maximum2 günde ilk sunumlar yapılır. Tasarımlar üzerindeki revize talepleriniz ve geri bildirim hızınıza göre süreç de gün sayısı fazlalaşır.

Dosya Teslimatı

Onaylanan logo tasarım çalışması paket içeriğinizde belirtilen standartlarda bir paket haline getirilir ve tarafınıza teslim edilir.

Talebinizi İletin
Firmanızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek bizimle iletişime geçin. Sizi tanıyalım, rakiplerinizi analiz edelim, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap verelim.
Teklif Alın
Marka adınızı, iletişim bilgilerinizi ve almak istediğiniz hizmeti belirtin. İhtiyaçlarınıza göre standart hizmet ücretlerimizle ve özel paketlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.
Onaylayın
İhtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız süreç ve bütçe çalışmasını onayınıza sunuyoruz. Çalışma ve teslim şartları ile birlikte anlaşmamızı yaptıktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.
Başlayalım
Pazarlama stratejilerinde tüketici değeri oluşturmanın önemini biliyoruz. Marka tasarımını da tüketici deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz ve buna göre üretiyoruz.

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, onların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve işletmelerinin büyümesini sağlamak için varız. Deneyimli ve yaratıcı ekibimiz, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize özgün, etkileyici ve kaliteli tasarımlar sunuyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla, markaların dijital dünyada başarılı olmalarını sağlayarak, rekabet güçlerini artırıyoruz. Bizimle çalışmanın farkını görmek için daha yakından tanıyın!

Daha Detaylı Bilgi İçin Neler Yaparız? Sekmesine Bakınız.

https://www.grafikvar.com/wp-content/uploads/2022/07/footherlogokisa-01-320x158.png
İletişim

İletişime Geçmek İçin Düşünmeyin.
Sorunuz ve Görüşleriniz İçin Biz Buradayız.

Hızlı Talep

Firmanızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek bizimle iletişime geçin.

Copyright 2022. grafikvar.com All Rights Reserved. Tüm Hakları Saklıdır.

İletişime Geçiniz.
😊 Bilgi Almak İçin Tıklayınız.
Grafikvar.com' a Hoş Geldiniz. 👏🏻
Tasarım Talepleriniz İçin Görüşmeye Hazırız.
Şimdi İletişim Kurarsanız Yüzde 20 İndirim Avantajlarından Faydalanabilirsiniz. 🥳