Nasıl
Yaparız?

Grafikvar.com Gücü 7/24 Yanınızda!

Sürekli araştırıyoruz, öğreniyoruz ve müşterilerimizi geliştiriyoruz. Bilgiye ve bilginin paylaşılmasına hayranlık duyuyoruz. Müşterilerimizin işlerini özümseyerek onlara bahane değil akıllı çözümler sunuyoruz.

https://www.grafikvar.com/wp-content/uploads/2022/07/Kupa12.png

Firmanızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek bizimle iletişime geçin.TALEBİNİZİ İLETİN ve TEKLİF İSTEYİN!

Grafikvar.com olarak işletmenizin dijital marka dönüşümünüze katma değer sağlayarak marka kalitenizin artmasına destek veriyoruz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sizler İçin Tasarım Süreç Aşamalarımız Nasıl?

Siz Tamam Diyene Kadar Süreç İşler. Müşteri Memnuniyeti Grafikvar.com İçin En Öncelikli Unsurdur.
Talebinizi İletin veya Paketinizi Seçin

Logo tasarım ihtiyaçlarının bütçe ve taleple eşdeğer olarak değiştiğini gözlemlediğimizden sizler için logo tasarımında en çok tercih edilen 3 seçenekte paketler oluşturduk ve size sadece bu seçeneklerden birini seçerek sürece başlamak kaldı! veya Diğer İşleriniz İçin Sizlere Hazırladığımız Paketlere Baka Bilirsiniz.

Talebinizi İletin

Logo tasarımınızdan beklentinizi anlayabilmek adına size basit ve kullanışlı bir form hazırladık bu formu doldurup bize göndermeniz bizim logo tasarımına başlamamız için yeterli.

Düzenleme İşlemleri

Revize işlemlerinde seçtiğiniz paket içeriğindeki sayı kadar revize işlemi sağlanmaktadır. Fakat bu sayıda esneme payımız oldukça fazladır.

Siz Tamam Diyene Kadar!

Seçtiğiniz paket içeriğindeki sayı kadar sunumlar tarafınıza iletilip kontrol sağlandık dan sonra her hangi bir beğeni sağlanmaz ise 2 alternatif çalışma daha yapılır.

Tam Olarak Süreç

Seçilen pakete göre minumum 12 saat maximum2 günde ilk sunumlar yapılır. Tasarımlar üzerindeki revize talepleriniz ve geri bildirim hızınıza göre süreç de gün sayısı fazlalaşır.

Dosya Teslimatı

Onaylanan logo tasarım çalışması paket içeriğinizde belirtilen standartlarda bir paket haline getirilir ve tarafınıza teslim edilir.

Talebinizi İletin
Firmanızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek bizimle iletişime geçin. Sizi tanıyalım, rakiplerinizi analiz edelim, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap verelim.
Teklif Alın
Marka adınızı, iletişim bilgilerinizi ve almak istediğiniz hizmeti belirtin. İhtiyaçlarınıza göre standart hizmet ücretlerimizle ve özel paketlerimizle ilgili sizi bilgilendirelim.
Onaylayın
İhtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız süreç ve bütçe çalışmasını onayınıza sunuyoruz. Çalışma ve teslim şartları ile birlikte anlaşmamızı yaptıktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.
Başlayalım
Pazarlama stratejilerinde tüketici değeri oluşturmanın önemini biliyoruz. Marka tasarımını da tüketici deneyiminin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz ve buna göre üretiyoruz.

Talebinizi Bize İletin ve Teklifinizi Alın!

Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya ve Daha Bir Çok İşlerinizi Profesyonel Bakış Açısı İle Tasarlayıp Sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Whatsapp Üzerinden ve Fiyat Listesi Sekmesinden Ulaşabilirsiniz.

https://www.grafikvar.com/wp-content/uploads/2022/07/footherlogokisa-01-320x158.png
İletişim

İletişime Geçmek İçin Düşünmeyin.
Sorunuz ve Görüşleriniz İçin Biz Buradayız.

Hızlı Talep

Firmanızı, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek bizimle iletişime geçin.

Copyright 2022. grafikvar.com All Rights Reserved. Tüm Hakları Saklıdır.